ASV finanční s.r.o.

Komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňového poradenství.

Účetnictví

vedení účetnictví pro firmy a OSVČ

Mzdy

vedení mzdové agendy

Poradenství

ekonomické a ostatní poradenství

Daně

příprava a podání daňových přiznání

Interim finanční manažer

dočasné finanční vedení společnosti

Zastupování

zastupování před orgány státní správy a mimosprávy

Vaše osobní údaje zpracujeme podle našich Zásad zpracování osobních údajů.

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost ASV finanční s.r.o. byla založena v roce 2021. Stavíme na dlouhodobé zkušenosti s řízením podnikových financí a vedením účetnictví. Zakladatel společnosti spojil svoji více jak 20letou profesní kariéru s financemi a účetnictvím, kdy pracoval jak v poradenské sféře, tak i v podnikatelské sféře na pozicích auditorů a finančních ředitelů.

 

KONTAKTY

+420 777 301 071

Zavolejte nám a my Vám rádi se vším poradíme.

info@asvfinancni.cz

Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Povinné údaje

Datová schránka: bcyghek | IČ: 11836580 | Jednatel společnosti: Václav Kmoníček | Sídlo společnosti: Hradební 12, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov | Společnost byla zapsána v obchodním rejstříku dne 10. září 2021 pod spisovou značkou C 48229/KSHK u Krajského soudu v Hradci Králové. | EET: Všechny příjmy od zákazníků přijímáme na bankovní účet, a proto nepodléháme elektronické evidenci tržeb EET.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.